28й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2022
5-6 жовтня 2022 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Еко-лайнер SilverNova

news
2 грудня 2021 року Silversea Cruises, лідер у сегменті ультрарозкішних круїзних подорожей, анонсувала ім'я першого лайнера, розробленого в рамках новаторського проекту Evolution.Революційне судно, будівництво якого буде завершено до літа 2023, стане першим розкішним гібридним круїзним лайнером. Він позбавить порти від шкідливих викидів, тим самим поставивши Silversea в авангард екологічних круїзів.
SilverNova, як і всі майбутні кораблі класу Nova, яскрава демонстрація зусиль Silversea, спрямованих на те, щоб запропонувати мандрівникам ультрарозкішний відпочинок, без шкоди унікальним напрямкам, що входять в круїзні маршрути компанії. SilverNova використовуватиме зріджений природний газ як основне паливо. Нова гібридна технологія також дозволить досягти загального скорочення викидів парникових газів на 40% із розрахунку на двомісні апартаменти порівняно з кораблями попереднього класу (клас Muse).

«Кораблі класу Nova – це інвестиції у безпрецедентні технологічні рішення. Вони відображають наше прагнення зберегти екологію планети без шкоди для комфорту чи розкоші», – каже Роберто Мартінолі, президент та головний виконавчий директор Silversea Cruises. – «SilverNova – це прояв прихильності Silversea та RoyalCaribbeanGroup принципам сталого розвитку».

"Екологічність - це майбутнє розкішних подорожей, а SilverNova уособлює неймовірні інновації розкоші Silversea", - додала Барбара Макерманн, комерційний директор компанії. – «Silversea є лідером у галузі екологічно безпечних подорожей, і тепер, із SilverNova, ми підемо ще далі, щоб виправдати очікування як сьогоднішніх, так і майбутніх мандрівників, які обирають сегмент розкішних подорожей».

SilverNova будується в Німеччині компанією MeyerWerft, однією з найбільших та найсучасніших верфей у світі. Вона відома своїми передовими розробками в галузі екологічно чистих та енергоефективних технологій.

До еко-особливостей SilverNova та всіх майбутніх судів класу Nova відносяться такі рішення, як система автоматичної мікрогазифікації, коли утилізація бортових відходів значно знижує викиди від процесу горіння, а отриманий газ може використовуватись для опалення. Окрім того, очікується, що цей клас кораблів на 25% перевищить рейтинг проектного індексу енергоефективності (EEDI) від вимог Міжнародної морської організації (IMO), що діють. Берегове електропостачання дозволить судну відключати свої основні генератори в портах прибуття та підключитися до берегового джерела енергії, тим самим скоротивши викиди до нуля. Загалом новаторська гідродинамічна конструкція корабля та інноваційні технології дозволять значно зменшити його вплив на навколишнє середовище.

SilverNova стане одним із найпростіших круїзних лайнерів та запропонує пасажирам неймовірно розкішні умови для подорожей. Приклади тому: найвищий показник площі на одного пасажира, а також співвідношення членів екіпажу до гостей у пропорції 1:1,3 – за кожним люксом буде закріплено персональний дворецький, що гарантує персоналізований сервіс. Пасажирів місткість корабля – 728 осіб та водотоннажність – 54,7 тис. тонн.

Лайнер поповнить флотилію Silversea влітку 2023 року. Члени Венеціанського товариства, програми лояльності Silversea та турагенти отримають доступ до попередніх продажів круїзів на SilverNova вже 16 грудня 2021 року. Загальні продажі стартують 6 січня 2022 року.
 
Джерело: ProTravel