28й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2022
Зустрінемось після перемоги! • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Пост-реліз

UITM'2021. Свято туризму триває!
 
5-6 жовтня в Київському МВЦ відбувся 27-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM'2021
 
Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM вже в 27-й раз приймав гостей з усього світу. Протягом двох днів 5 та 6 жовтня 2021 іноземні та вітчизняні туристичні компанії представляли новинки, що підготували до туристичного сезону осінь-зима 2021-2022. З усіх куточків України 2053 турагентів відвідали виставку та зібрали нові ідеї для відпочинку своїх туристів.

uitm-1.png
Цього року на головній виставці осінньо-зимового сезону були представлені компанії з 10 країн світу: Болгарії, Єгипту, Індії, Литви, Мальдів, Німеччини, Узбекистану, України, Франції та Чорногорії. Вперше на виставці був представлений національний стенд Мальдівських островів.

Цього року широко представлений розділ IT продуктів в туризмі. В експозиції були представлені компанії: CardService, IT-TOUR, tooroom, TravelLine, АДВА, що надають повний комплекс послуг та підтримки туристичним агенціям, готелям та готельним мережам, створюють ефект синергії в роботі ключових гравців туристичного ринку для створення найдосконалішого туристичного продукту.

Осіння виставка UITM’2021 – це виставка прем’єр! Вперше виставка проводилась в новому форматі: Forum+Expo zone.

uitm-post-2.jpgВ рамках UITM’2021 відбувся – Перший Міжнародний Форум National Tourism Organizations (NTO) та Destination Management Organizations (DMO).
Вітальні слова до всіх учасників форуму та всього українського туристичного бізнесу на відкритті форуму прозвучали від WTTC - Всесвітної ради з туризму та подорожей в особі Пана Джорджа Ціаллас, Регіонального директора з Європи та Північної Африки. Звернення до учасників пролунало також і від WTCF - Всесвітної федерації туристичних міст в особі Пана Чен Бо, Генерального директора відділу зв'язку та подій Всесвітньої федерації туристичних міст. Також і від EPA - Розширена часткова угода про культурні маршрути Ради Європи (EPA) в особі Пана Стефано Домініоні, Виконавчого секретаря, Розширена часткова угода про культурні маршрути - Рада Європи (EPA), директора Європейського інституту культурних маршрутів (EICR).

В рамках форуму відбулися панельні дискусії, в ході яких були розглянуті нові ролі та нові виклики в роботі Національних Туристичних Організацій (NTO) та Destination Management Organizations (DMO) в сьогоднішніх умовах турбулентності світової туристичної галузі. В панельних дискусіях Форуму взяли участь представники 10 країн: Аргентини, Грузії (Аджарія), Єгипту, Кіпру, Італії, Іспанії (Валенсія), Південно-Африканської Республіки, Угорщини, України та Хорватії. Форум організований спільними зусиллями з багаторічним стратегічним партнером виставки National Tourism Organization of Ukraine.

5 жовтня також відбулась дискусія «Туристи з країн Перської затоки в Україні». Цьогоріч відбувся справжній туристичний бум завдяки туристам з країн Перської затоки, що відкривають для себе Україну. Представники операторів в’їзного туризму України, провідні готелі, профільні асоціації, перевізники поділилися досвідом роботи з туристами з Близького Сходу, обговорили підсумки та досягнення літа 2021 року, а також окреслили напрямки співпраці на майбутній сезон, точки росту та вдосконалення кооперації всіх представників туристичного бізнесу для досягнення ще кращих результатів в 2022 році. Співорганізатори заходу та партнери виставки Асоціація в’їзних туроператорів України (АІТОУ).

Завершили цей день презентацією українських вин від українських виноробних господарств: Бейкуш, виноробне господарство ім. Князя Трубецького, Одесос, Чізай.
uitm-post-3.jpg6 жовтня також вперше в рамках Міжнародного туристичного салону «Україна», відбувся  «UITM’2021 – Форум туристичних агенцій України. Помічник турагента: must-have 2021-2022». Співорганізатором форуму виступила Українська Асоціація Туристичних Агенцій (УАТА). В рамках Форуму були розглянуті практичні питання організації роботи туристичних агенцій, питання розробки та розвитку маркетингових складових роботи агентів, представлені робочі інструменти для створення ефективного та прибуткового туристичного агентства.

6 жовтня вже традиційно відбулася зустріч відомих мандрівників України з туристичними агенціями – TOKUDYDALI, де цього разу мандрівники поділилися секретами того, як втілити свою мрію в життя та поєднати роботу та мрію.

Також 6 жовтня пройшла конференція «Програма підтримки дитячого туризму і мобільності молоді «Мандруй Україною. Діти», організаторами якої виступив Комітет туризму Торгово-промислової палати України, Асоціація дитячого і молодіжного туризму України.
 

Організатор 27-ого Міжнародного туристичного салону «Україна» - UITM'2021 - ДП «Прем'єр Експо» (HYVE Group).
 
28-й Міжнародний туристичний салон «Україна» відбудеться в Києві з 4 по 5 жовтня 2022 року. До нових зустрічей!

Детальна інформація