28й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2022
Зустрінемось після перемоги! • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Про виставку

Весь світ - одна виставка!
 
Виставка UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон "Україна" об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь тисячі В2В аудиторії з усіх регіонів України та інших країн.
 
Протягом 2-4 жовтня 2019 іноземні та вітчизняні туристичні компанії представили найцікавіші маршрути у 25 країн світу. А більше 4 000 турагентів з усіх куточків України відвідали виставку та знайшли нові ідеї для відпочинку своїх туристів. У 2019 році участь в головній виставці осінньо-зимового взяли національні туристичні організації з Болгарії, Домініканської Республіки, Грузії, Єгипту, Індії, Куби, Малайзію, Палестини, Польщі, Таїланду та компанії, що пропонували тури у наступні країни: Грецію, Італію, Кіпр, Португалію, Словаччину, Францію, Угорщину, Україну, Чехію, Японію.

 
У UITM взяли участь 148 вітчизняних та іноземних туристичних компаній, серед яких: ABK Travel - туроператор з Литви; Ada Tours – Бразилія, Джока Тревел - Франція. Також були представники із Японії - Tairiku Travel, В’єтнаму - Focus Travel, Кіпру – Luxury In The Sun, Португалії - Go Sagres, Італії - Larus Viaggi DMC, Угорщини - Hunguest Hotels, HAJDÚSZOBOSZLÓ та багатьох інших країн.
 
Вже другий рік поспіль міста та регіони України були представлені в спеціальній експозиції Ukrainian Hospitality Days, оформленій в екологічному стилі з урахуванням проголошеного ще в 2017 року Всесвітньою туристичною організацією курсу на «туризм з метою сталого розвитку», що передбачає бережливе ставлення туристичної галузі до природи та екології планети. Вперше у рамках Ukrainian Hospitality Days Донеччина та Луганщина презентували власний туристичний продукт для українського туриста.


 
Загалом на виставці було представлено 25 міст та регіонів України, серед яких окремими стендами представлені: Івано-Франківщина, Закарпаття, Рівненщина, Сумщина, м. Кривий Ріг, Донеччина та Луганщина, а також 16 міст та регіонів на об'єднаному стенді України, організованому Департаментом туризму і курортів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Насичена та цікава ділова програма виставки налічувала більше 20 заходів, що зібрали більше 2000 учасників та слухачів