27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2021
5-7 жовтня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 1

Шановні учасники, відвідувачі та туристи, які подорожують Україною!

news
З 22 березня 2021 року згідно з постановою Кабінету Міністрів України всі пасажири, які прибувають в Україну з будь-якого пункту відправлення, повинні мати при собі документ- сертифікат, що підтверджує негативний результат тесту на ПЛР COVID 19, який було зроблено не більше ніж за 72 години до перетину кордону України.
Постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. № 230 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236
 
Мандрівникам потрібно буде мате при собі:

  • Негативний результат ПЛР тесту, який було зроблено не більше ніж за 72 години до прибуття в країну, що звільняє від необхідності перебування на карантині.
  • Сертифікат з проведення тесту повинен бути тестом на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР). Сертифікати інших тестів, включаючи тести на антитіла та набори для домашнього тестування, в Україні не приймаються. Мандрівники повинні взяти з собою офіційний друкований сертифікат англійською мовою для реєстрації - SMS та цифрові сертифікати не приймаються.
  • Також необхідно мати при собі свідоцтво про медичне страхування, що гарантує 14 днів спостереження та лікування COVID-19.
  • Перевірте вимоги до в’їзду для отримання додаткової інформації на веб-сайті вашого посольства, перш ніж планувати поїздку.
 
Ми продовжуємо пильно стежити за оновленням інформації на офіційних медіа-каналах Міністерства охорони здоров’я України. Якщо з’явиться додаткова інформація, ми негайно повідомимо вас про це на нашому веб-сайті.
 
Підготовка до весняних подій у самому розпалі.
 
Бережіть себе!