26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Про виставку

Під час виставки представники туристичного бізнесу мають можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, провести переговори, укласти вигідні контракти з лідерами туристичної індустрії, обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами просування інших країн. UITM – це також унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України.
 
Участь у UITM'2018 взяли 152 компанії, національні та місцеві туристичні асоціації та організації, авіакомпанії, аеропорти, готелі, санаторії, бази відпочинку, страхові компанії, компанії сфери IT в туризмі, представництва 18 країн світу. Географія виставки включала популярні курорти та визначні пам'ятки Італії, Китаю, Мексики, Перу, Польщі, Туреччини, США, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Японії та інших держав. До представлених об'єднаних національних стендів Болгарії, Єгипту, Індії, Палестини і Таїланду повернувся стенд Чехії.
 
Варто відзначити, що в цьому році завдяки новому формату експозицій міст і регіонів нашої країни «Ukrainian Hospitality Days», на міжнародній виставці були представлені кращі гірськолижні, оздоровчі та морські курорти, екскурсійні програми, готелі, санаторії та розважальні заклади з 19 областей та міст України. Об'єднана під єдиним брендом експозиція дозволила максимально ефективно презентувати туристичні особливості наших регіонів.
 
Головні гравці міжнародного туристичного ринку завжди обирають виставку UITM для презентації зимових, пляжних, екзотичних і екскурсійних турів. До списку флагманів виставки, таких як Coral Travel, Join UP!, TUI та Feeria вперше приєдналися українська турфірма Tourexp  та італійські авіалінії Ernest Airlines. 
 
Виставку відвідали 9 531 спеціаліст туристичної галузі.