25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018
3 – 5 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Про виставку

Під час виставки представники туристичного бізнесу мають можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, провести переговори, укласти вигідні контракти з лідерами туристичної індустрії, обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами просування інших країн. UITM – це також унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України.
 
Участь у UITM 2016 взяли 123 туроператори, національні та місцеві туристичні асоціації та організації, авіакомпанії, аеропорти, готелі, санаторії, бази відпочинку, страхові компанії, компанії сфери IT в туризмі, представництва більш ніж 21 країни світу, серед яких: Болгарія, Домініканська Республіка, Грузія, Єгипет, Індонезія, Індія, Італія, Китай, Мексика, Молдова, Палестина, Перу, Республіка Білорусь, Словаччина, Таїланд, Танзанія, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція.
 
Вперше на виставці були представлені: національний стенд Китаю, після багаторічної перерви – національний стенд Індонезії, а також компанія із Танзанії.
 
Кількість міст та регіонів в експозиції України збільшилася з 11 в минулому році до 18 цього року: Київ місто, Київ область, Одеса місто, Одеса область, Львів місто, Львів область, Закарпаття область, Харків місто, Луцьк місто, Тернопіль область, Рівненька область, Полтавська область, сумська область, херсонська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Чернівці місто, Чернівці область.
 
Виставку відвідали 8 782 спеціалістів туристичної галузі.

Звіт про виставку >>>