25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018
3 – 5 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Прес-реліз


Міжнародна туристична виставка UITM – відкриває світ без кордонів!
 

Головна подія осінньо-зимового туристичного сезону – UITM'2017 відбудеться з 4 по 6 жовтня на території Міжнародного виставкового центру. Кращі вітчизняні та світові туроператори представлять усі актуальні напрямки внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму. Саме тут вперше можна побачити все найновіше і найцікавіше, що розроблялося на туристичному ринку протягом року: нові програми, нові ціни й тренди. Десятки тисяч пропозицій турів на будь-який смак та різних цілей, презентація всієї туристичної нерухомості, трансфери, пам'ятки та розваги, ділові заходи, а також супутні послуги індустрії – все це, тільки на UITM'2017!

Міжнародна туристична виставка стала найбільш представницькою подією сезону для професіоналів туристичного бізнесу України та закордону. Щорічно UITM об'єднує компанії та національні туристичні офіси, які презентують різноманітні туристичні напрямки, покриваючи можливими маршрутами для подорожей майже всю планету. Вже 24 роки майданчик UITM заслужено утримує визнання міжнародної туристичної спільноти. Це підтверджує і географія учасників заходу, яка розширюється з кожним роком.

Станом на початок вересня, експозиція виставки вже повністю сформована. Свою участь у заході підтвердили компнії з 28 країн світу. Серед учасників компанії з: Азербайджану, Бразилії, Грузії, Індії, Італії, Китаю, Литви, Перу, Мальдівської Республіки, Мексики, Словаччини, США, України, Франції, Чехії, Еквадору та інших держав. 
          
На виставці будуть представлені об'єднані національні стенди Болгарії, Греції, Угорщини, Куби, Палестини, Таїланду, Туреччини, України, а також дебютує національний стенд В'єтнаму. Повернулись стенди Польщі та Єгипту.
В UITM традиційно беруть участь основні гравці міжнародного туристичного ринку, такі як Anex Tour, Coral Travel, Join UP!, TUI, Tour Club, Feeria, Siesta та ін. Цьогоріч до них вперше приєднаються компанії TransAvia, Pilot та TourPost.
Традиційно, в рамках виставки організатори спільно з партнерами підготували ряд корисних заходів ділової програми, серед яких особливо хочеться відзначити:
• Конференцію: «Україна як європейська MICE дестинація», організовану Асоціацією ділового туризму.
• Круглий стіл, присвячений активізації розвитку екологічного туризму в Україні. Організатори: Українська асоціацією активного та екологічного туризму спільно з Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
• Круглий стіл: «Використання Інтернет-технологій в сфері туризму», організований Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
Для всіх учасників та відвідувачів виставки 6 жовтня в 3-й день виставки є можливість взяти участь у майстер-класі  «Інструменти-пастки  в переговорах: як заробляти в тревел індустрії більше».

Учасники виставки познайомлять фахівців галузі з туристичними напрямками нового сезону осінь-зима та презентують новинки і можливості сучасного туристичного світу в рамках семінарів.
Окремої уваги заслуговує новий формат експозиції міст і регіонів нашої країни «Ярмарок туристичних дестинацій України», який надасть можливість максимально ефективно презентувати туристичні особливості свого регіону / міста (фольклор, витвори мистецтва, історичні пам'ятки, гастрономічні родзинки та ін.)
Особлива увага на виставці також приділяється просуванню в'їзного та внутрішнього туризму. Багато компаній приїжджають на UITM «відкривати Україну», що створює широкі перспективи для розвитку туристичної галузі в нашій країні. Захід є ефективним інструментом для налагодження партнерських відносин між українськими та міжнародними компаніями, залученню інвестицій, виходу на нові ринки, обміну досвідом та презентації нових туристичних маршрутів. Завдяки UITM міжнародні партнери дізнаються про унікальну культурно-історичну спадщину України. Виставка завжди проходить за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а цього року також і Національної туристичної організації.

Для зручності відвідувачів і учасників заходу, організатори розробили спеціальний мобільний додаток UITM, користування яким дозволяє максимально комфортно і продуктивно провести свій час, ознайомитися з діловою програмою, спланувати зустрічі та дізнатися усі актуальні новини. Крім того, в цьому році буде надана ​​можливість скористатися спеціальним сервісом «Go to UITM», який створений для пошуку попутників на виставку з метою полегшити логістичні витрати учасників і відвідувачів.

Організатор 24-ї Міжнародної туристичної виставки UITM'2017 – провідний виставковий оператор України ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія), заходи якого проходять на найвищому рівні з максимальною користю для всіх зацікавлених сторін.

UITM'2017 – перетин всіх туристичних маршрутів світу!
Ласкаво просимо 4–6 жовтня!
____________________________________________________________________
Міжнародний виставковий центр (Україна, м.Київ, Броварський пр-т 15, павільйон 3-С)
Безкоштовне відвідання виставки можливе за умови використання промо-коду. Шукайте промо-коди на сайтах і сторінках соціальних мереж учасників і партнерів виставки.