24 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2017
4 – 6 жовтня 2017 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Пост-реліз

5-7 жовтня в м. Київ відбувся 23-ий Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2016.

Участь у виставці взяли 123 туроператори, національні та місцеві туристичні асоціації та організації, авіакомпанії, аеропорти, готелі, санаторії, бази відпочинку, страхові компанії, компанії сфери IT в туризмі, представництва більш ніж 21 країни світу, серед яких: Болгарія, Домініканська Республіка, Грузія, Єгипет, Індонезія, Індія, Італія, Китай, Мексика, Молдова, Палестина, Перу, Республіка Білорусь, Словаччина, Таїланд, Танзанія, Туреччина, Угорщина, Україна, Франція.

Вперше на виставці були представлені: національний стенд Китаю, після багаторічної перерви – національний стенд Індонезії, а також компанія із Танзанії.

Кількість міст та регіонів в експозиції України збільшилася з 11 в минулому році до 18 цього року: Київ місто, Київ область, Одеса місто, Одеса область, Львів місто, Львів область, Закарпаття область, Харків місто, Луцьк місто, Тернопіль область, Рівненька область, Полтавська область, сумська область, херсонська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Чернівці місто, Чернівці область.

На виставці відбулася зустріч з Міністерством туризму Єгипту (представництво в Чехії), під час якої Голова Представництва виявив зацікавленість у відновленні участі національного стенду Єгипут в осінній виставці UITM. На даний момент відправлені всі умови участі та розрахунки вартості стенду 60 кв.м.

Виставку відвідали 8 782 спеціалістів туристичної галузі.

Цього року особлива увага була приділена бізнес програмі виставки. Окрім семінарів, презентацій нових туристичних напрямків та послуг туристичних операторів, готелів та компаній зі сфери Інтернет технологій були проведені ряд круглих столів, форумів, конференцій, конгрес.

Вперше в рамках туристичної виставки UITM відбулися:

-  ІІІ Міжнародний AEROCONGRESS-2016 - це унікальний захід для спеціалістів туристичної та авіаційної галузей, що проводився у форматі міжнародної конференції з доповідачами від аеропортів, авіакомпаній, ІКАО та інших міжнародних авіаційних організацій та підприємств, а також виставки обладнання та технологій від провідних виробників та постачальників послуг для аеропортів, авіакомпаній та пасажирів.

Захід зібрав більше 250 учасників.

У роботі AEROCONGRESS-2016 взяли участь: Віце - прем'єр - міністр України Кістіон В.Є., Перший заступник Міністра інфраструктури Кравцов Є.П., заступник Міністра інфраструктури Роменський Д.В., Голова Державіаслужби Більчук О.В., начальник Департаменту транспорту КМДА Майзель С.П., делегація Міжнародної Ради Аеропортів Європи на чолі з генеральним директором Олів'є Янков'єцом, експерт Євро комісії з авіації Жерар Борель, делегації Швейцарії, Німеччини, Франції, США, Китаю, Польщі, Туреччини, Латвії, Болгарії, Словенії, Литви, Грузії, Азербайджану.

Головні теми форуму:

  • міжнародний досвід розвитку аеропортів;
  • використання новітніх технологій, спецобладнання та спеціальної техніки в технологічних процесах обслуговування в аеропортах;
  • потенціал розвитку авіаперевезень з регіональних аеропортів України;
  • ефективна співпраця туризму та авіації.

Досвідом ефективної роботи та планами на майбутнє поділилися представники авіакомпаній AirBaltic (Латвія), Adria Airways (Словенія), AZAL (Азербайджан), Bravo (Україна), аеропортів: Lithuanian Airports (Литва), аеропорти Грузії, Lodz (Польщa), Dalaman (Туреччина).

Про новітні технології в авіаційній індустрії розповіли Progresstech-Ukraine, Amadeus (France), Travelline (Україна).

Успішні результати спільної роботи для найбільш ефективного розвитку міст та регіонів України як привабливих туристичних дестинацій презентували аеропорти та представники туристичного бізнесу Києва, Львову та Одеси.

Організатор: Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації.

-  І Міжнародний форум - MCCI and Fest Industry Forum, присвячений актуальним питанням у сфері подієвого туризму, який включає в себе індустрію зустрічей, конгресів, ділових, заохочувальних та розважальних заходів.

 

Форум організований Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Міжнародним досвідом роботи у сфері MCCI з учасниками форуму поділилися Пан Девід Бодор – регіональний директор європейського відділення ICCA (International Congress and Convention Association), пані Світлана Кабиш – директор Hungarian Tourism Agency, пан Томаc Бангерт - директор Display EU в TripAdvisor.

Обговорювалися також актуальні питання галузі та перспективи розвитку подієвого туризму в Україні.

Своїми успіхами та досягненнями, досвідом та планами на найближче майбутнє поділилися Kyiv Convention and Visitors Bureau в особі Голови правління Дмитра Танцюри, Lviv Convention Bureau в особі в Директора Ліни Остапчук , Директор Асоціації «Туризм Одеси» Оксана Кузнєцова, Одеська міська рада в особі Альони Дяченко, а також Директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Пан Іван Ліптуга в контексті створення Національного Convention Bureau України.

Форум зібрав понад 50 учасників – English speaking audience only.

Організатори: Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

-  І Всеукраїнський з’їзд гідів, організований Всеукраїнською Асоціацією Гідів (ВАГ). Обговорювалися перспективи об'єднання фахівців туристичного супроводу, створення сприятливих умов для розвитку національного туристичного ринку шляхом створення якісного екскурсійного продукту, професійне навчання та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу, необхідність створення національного Реєстру фахівців туристичного супроводу на сайті Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що надасть можливість отримати достовірну і актуальну інформацію про кваліфікованих фахівців туристичного супроводу, тематику екскурсій, а також замовити екскурсійне обслуговування.

Захід зібрав понад 60 учасників.

-  І Networking “Cool winter in Ukraine”, присвячений зимовому відпочинку в Україні, організований Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Свої пропозиції презентували Асоціація «Туризм Одеси», Закарпатська обласна адміністрація, адміністрація міста Львів, Херсон  а також організатори фестивалів в Україні – гастрономічних, кіно-, музичних тощо.

Захід зібрав понад 50 учасників.

- Вперше на виставці представники Асоціації активного та екологічного туризму України на організованому асоціацією круглому столі акцентували увагу на необхідності розвитку та промоції саме «туристичних територій» України, а не лише її окремих міст та регіонів України.

Захід зібрав понад 120 учасників.

-  Також Центом розвитку туризму в Україні проведений круглий стіл на тему останніх трендів у використанні Інтернет технологій в туризмі.

Захід зібрав понад 60 учасників.

Наразі організатори виставки UITM отримали багато позитивних відгуків від учасників та відвідувачів експозиції та ділової програми про ефективність та результати роботи на виставці.

Бажаємо Вам плідних сезонів та чекаємо на Вас на UITT’2017 (29-31 березня) та UITM'2017 (4-6 жовтня)!