27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2021
Осінь 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 1

Новини

news

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!

Протягом останніх місяців ми активно і наполегливо робили все від нас залежне для того, щоб виставка UITT - Ukraine International Travel and Tourism 2020 відбулася в заявлені нами терміни в вересні 2020 року і пройшла на найвищому рівні з максимальною користю для кожного учасника і відвідувача виставки. Ми робили все для забезпечення повної безпеки учасників виставки та відвідувачів.

news

Курорти Арабатської стрілки

Курорти Арабатської стрілки

Арабатська стрілка - екологічно чисте місце. Розташоване на півдні України, між Азовським морем і рожевими озерами затоки Сиваш. Це довга коса між Генічеськом, Херсонської області та селищем Кам'янське в Криму. Протяжність Арабатської стрілки становить 100 км, а ширина варіюється від 300 метрів до 8 кілометрів. Це найдовша піщана коса у всій Європі, щорічно приваблює тисячі відпочиваючих.

news

ДАЙДЖЕСТ ХОРОШИХ НОВИН

ДАЙДЖЕСТ ХОРОШИХ НОВИН

Команда UITT & UITM вітає!


Ми продовжували свою роботу щодня навіть під час карантину з метою якісної підготовки виставки та збільшення її корисності для туристичного ринку. І сьогодні ми з гарними новинами.

news

15 ЧЕРВНЯ - СТАРТ ПРОГРАМИ АВІАРЕЙСІВ УКРАЇНОЮ

15 ЧЕРВНЯ - СТАРТ ПРОГРАМИ АВІАРЕЙСІВ УКРАЇНОЮ

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. за номером 392, 15 червня визначено днем з якого розпочинається прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

news

Морський сезон

Морський сезон

Зовсім скоро буде відкритий морський сезон. Курортні зони Чорного моря - узбережжя Одеської, Херсонської та Миколаївської областей, почнуть приймати гостей.

news

5 туристичних фільмів

5 туристичних фільмів

Незважаючи на те, що обмеження на поїздки тривають, багато хто продовжує мріяти про білосніжні піщані пляжі і яскраві міста, які планували відвідати в найближчі місяці. Ось кілька фільмів, які допоможуть побувати там, де мріяли…

news

5 Порад для турагентів на період карантину.

5 Порад для турагентів на період карантину.

1. Будьте в курсі

Ситуація в світі подорожей змінюється щодня. Те, що є актуальним сьогодні, може змінитися вже завтра. Регулярно перевіряйте сайти туроператорів, будьте в курсі всіх оновлень.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10