27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2021
Осінь 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 1

Мережа Турагенцій “На Канікули” підготувала подарунки для нових партнерів!

news
«На Канікули» - це мережа турагенцій з повним комплексом послуг та інструментів для максимально ефективного ведення вашого туристичного бізнесу.
Мережа Турагенцій “На Канікули” підготувала подарунки для нових партнерів!
Ми створили найвигідніші партнерські відносини, розробили нові технологічні продукти для максимально зручної взаємодії наших агенцій з туристами і центральним офісом, які допомагають працювати з комфортом та впевненістю!
Приєднайтесь до мережі до 31 жовтня 2019 року та отримайте безкоштовно власний Мультисайт та унікальну CRM – систему!
  1. Наша унікальна CRM-система з сучасним Пошуком туру - це ідеальна система, яка синхронізована з заброньованими заявками і особистими кабінетами туроператорів і є незамінним помічником кожного турагента.
  2. Ви отримуєте безкоштовно особливий продукт компанії «На Канікули» - Мультисайт, а також безкоштовно отримуєте річну передплату на  повний набір модулів пошуку  турів, вітрин пропозицій та гарячих турів.
Мультисайт  - це особистий сайт турагенції, який Ви отримуєте протягом 2 днів після замовлення! Даний сайт повністю синхронізований з CRM-системою , він має повну і адаптивну версію для мобільних пристроїв.  Ви самостійно зможете наповнювати сайт  сторінками, новинами, розділами, статтями, а також модулями пошуку авіаквитків та круїзів тощо.
www.nakanikuly.ua