27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2021
5-6 жовтня 2021 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Україна потрапила до списку найкращих країн Європи для піших підйомів в гору

news
Середня довжина пішохідних маршрутів в українських Карпатах становить 23 682 метри. Україна, частину якої займають гори Карпати, потрапила до списку найкращих країн для піших підйомів в гору.
Україна потрапила до списку найкращих країн Європи для піших підйомів в гору
Відповідний рейтинг найкращих і найгірших країн для хайкінгу в Європі склала компанія SaveOnEnergy, проаналізувавши маршрути в додатку AllTrails.
Зокрема, Україна посіла другу після Ліхтенштейну сходинку в категорії "Найкращі країни для піших підйомів в гору" - з середнім набором висоти 1220 метрів.
 
UITT-UITM_17-06-21-01.png

Крім того, Україна потрапила до топ-3 країн Європи з найтривалішими походами в гори - середня довжина пішохідних маршрутів в українських Карпатах становить 23 682 метри.

UITT-UITM_17-06-21-02.png

Тим не менш, високі позиції в цих двох категоріях не дозволили Україні високо піднятися в загальному рейтингу найкращих країн Європи для хайкінгу - тут українські гори потрапили до топ-10 країн з найгіршими умовами для хайкінгу (6 місце). Дослідники відзначають, що крім тривалості маршрутів і висоти підйомів тут також враховувалася супутня інфраструктура, різноманітність маршруту і пейзажу, складність сходження і так далі.
А ось очолили рейтинг Ірландія, Ісландія і Великобританія, хоча вони помітно поступаються Україні за довжиною маршрутів і набором висоти.
 
Піші походи в українських Карпатах
Одним з найбільш зручних для піших підйомів в гору в Україні вважається Боржавський хребет у Закарпатській області, який якраз ідеально підходить для більш спокійних прогулянок.
Якщо ж хочете чогось більш екстремального, можна відправитися на гору Хом'як в Івано-Франківській області.
Однак в будь-якому разі перед пішим походом в гори варто ознайомитися з основними правилами поведінки на маршруті.
 
Джерело: УНІАН