news
Протягом останніх місяців ми активно і наполегливо робили все від нас залежне для того, щоб виставка UITT - Ukraine International Travel and Tourism 2020 відбулася в заявлені нами терміни в вересні 2020 року і пройшла на найвищому рівні з максимальною користю для кожного учасника і відвідувача виставки. Ми робили все для забезпечення повної безпеки учасників виставки та відвідувачів.
Шановні учасники, відвідувачі, партнери!

Але, на жаль, наша компанія як організатор виставки не може впливати на ті обставини на ринку туризму в світі і в Україні, які обумовлені поширенням коронавірусу.

Повідомляємо Вам, що в зв'язку з невизначеною ситуацією на туристичному ринку в Україні та світі, невизначеністю в питанні подальшого відновлення авіасполучення між Україною та іншими країнами-учасницями виставки, закриттям кордонів для українців з боку ряду країн і зростанням кількості хворих на коронавірус в деяких країнах-учасницях виставки, організатором виставки прийнято рішення перенести виставку UITT c 1-3 вересня 2020 року на її традиційні дати 24-26 березня 2021 року.

Ми сподіваємося на розуміння з боку учасників і відвідувачів виставки, які з нетерпінням чекали виставку в вересні, і шкодуємо про незручності, пов'язані з перенесенням термінів її проведення. Ми як організатори докладемо всіх зусиль, щоб зробити цей захід в березні 2021 року максимально корисним і ефективним для вас.

У зв'язку з перенесенням дат виставки, всі замовлення та домовленості, пов'язані з організацією участі у виставці (оренда площі, замовлення додаткового обладнання та послуг) будуть вважатися дійсними в рамках нових дат виставки.

Квитки, отримані на виставку 2020 року, будуть дійсні для відвідування виставки в 2021 році.
Ми віримо, що навіть буремні часи - це додатковий стимул для розвитку і початку втілення нових ідей, а виставка - унікальне місце для реалізації цієї мети.

Саме на виставці на одному майданчику одночасно зустрічаються ключові гравці ринку, укладаються контракти з новими постачальниками і переглядаються існуючі домовленості. Для відновлення бізнес-активності після ситуації, що склалася в туристичній індустрії в усьому світі, особливо необхідні будуть зустрічі з новими клієнтами, постачальниками, контакти і нові контракти. Виставка - індикатор життєздатності галузі і кожного гравця ринку. 

Ми продовжуємо працювати щодня. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб допомогти Вам у подальшому розвивати ваш бізнес, а виставка UITT і надалі буде ефективним інструментом для просування ваших послуг на ринку і ефективною платформою відновлення, розвитку та просування вашого бізнесу в Україні та світі.
 
 
З повагою,
Директор виставок                                                                                                       Юлія Желдак
UITT & UITM
 
 
Контактна особа:
Наталія Стадник
Tel.: +38 044 496 86 45 (ext. 242)
Mob.: +38 067 955 46 67
NStadnyk@pe.com.ua