26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Wizz Air запустить прямі рейси до Кракова з Києва та Харкова

news
Wizz Air запустить нові прямі рейси з Києва і Харкова до Кракова, свідчить інформація з системи бронювання авіаперевізника.
wizzair_crew.jpg
Польоти з української столиці до Кракова почнуться з 5 квітня 2019 року і будуть виконуватися чотири рази на тиждень по понеділках, середах, п'ятницях і неділях. Квитки вже доступні у продажу за ціною від 609 грн в один бік з урахуванням перевезення невеликого предмета ручної поклажі.
 
Рейси Харків-Краків Wizz Air запустить з 16 вересня 2019 року із частотою два рази на тиждень - по понеділках і п'ятницях. Квитки в продажу за ціною від 459 грн в один бік.
 
Нові напрямки в Україні будуть запущені в рамках відкриття нової бази Wizz Air в Польщі навесні 2019 року. Крім рейсів до Києва і Харкова Wizz Air також відкриє рейси з Кракова в Барі, Біллунн, Донкастер-Шеффілд, Катанію, Кутаїсі, Ларнаки, Лондон, Осло, Ніццу і Турку.
 
Примітно, що з 2004 року база Wizz Air функціонує в аеропорту Катовіце, який розташований приблизно в 100 км від Кракова, в той час як в Кракові базується конкурент угорського лоу-коста - Ryanair.

www.otpusk.com