28й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2022
Зустрінемось після перемоги! • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Поради відвідувачам

6 порад для максимально продуктивного відвідвання виставки

pc-computer-with-monitor-(2).pngOnline реєстрація на виставку. Ми рекомендуємо вам зареєструватися для відвідування виставки online. Це суттєво зекономить ваш час у перший день відвідування виставки - не потрібно буде стояти в черзі та заповнювати анкету, ви одразу зможете пройти до експозиції.


clipboard-with-a-list-min-(1).pngЗнайдіть необхідні вам компанії та їх стенди. Ви можете заздалегідь переглянути список учасників виставки на нашому сайті. Безпосередньо у дні проведення виставки ви отримаєте офіційний путівник на стійці реєстрації. Він допоможе вам легко орієнтуватися на місці: в ньому буде план експозиції з номерами стендів, список учасників та повна програма заходів виставки на всі три дні.conference-hall.pngОзнайомтеся з діловою програмою. У нас є повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Переглянте графік освітніх подій на нашому сайті та оберіть найцікавіші для вас.


tourist.pngПлануйте свою поїздку. Ми рекомендуємо вам добиратися до місця проведення виставки за допомогою метро або іншим громадським транспортом. Якщо ви використовуєте власне авто, то зауважте, що кількість місць для паркінгу біля входу до МВЦ обмежена.
 

ticket-office.png


Ukrainian Hospitality Days. Відвідайте спеціальну експозицію Ukrainian Hospitality Days, де міста та регіони України презентують свої найкращі туристичні пропозиції. Ви легко зможете знайти цю експозицію на плані виставки біля входу або у путівнику – вона буде виділена окремо.share-(2).pngЗавжди на зв’язку з вами. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: FacebookInstagramTelegram -  для того щоб бути в курсі усіх подій та новин виставки.

 

visit.PNG