26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Пост-реліз

Міжнародний туристичний салон «Україна» відсвяткував свій ювілей
 
З 3 по 5 жовтня 2018 року в МВЦ відбулася головна подія осінньо-зимового туристичного сезону – 25-й Ювілейний міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018.

Кращі 152 туристичні компанії з 18 країн світу представили усі актуальні напрямки для подорожей на будь-який смак і для різних цілей. За три дні міжнародну туристичну виставку відвідали 9 531 професіонал туристичного бізнесу. Серед гостей були представники найбільших мереж турагенств, туроператорів, готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, представники міжнародних та національних туристичних організацій, дипломати, високопоставлені державні чиновники, фахівці суміжних індустрій, а також зацікавлені громадяни України та інших держав.

Географія виставки включає популярні курорти та визначні пам'ятки Італії, Китаю, Мексики, Перу, Туреччини, США, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Японії та інших держав. До представлених об'єднаних національних стендів Болгарії, Єгипту, Індії, Палестини, Таїланду, Польщі та України приєднався і стенд Чехії.

2018-10-03_11-11-16_.JPG

Варто відзначити, що цього року вперше на UITM регіони та міста України були представлені в рамках єдиної експозиції Ukrainian Hospitality Days, витриманої в еко форматі згідно з міжнародними стандартами та цілями сталого розвитку туризму, які проголошені Всесвітньою туристичною організацією ООН (World Tourism Organization (UNWTO). Ці стандарти передбачають серед іншого також і бережне використання природних ресурсів, які є основним елементом розвитку туризму та екологічної чистоти. В рамках експозиції Ukrainian Hospitality Days на міжнародній виставці UITM були представлені кращі гірськолижні, оздоровчі та морські курорти, екскурсійні програми, готелі, санаторії та розважальні заклади з 19 областей та міст України. Міста: Київ, Львів, Одеса, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ, Яремче, Кривий Ріг, Мукачево, смт. Саврань (Одеська область). Області: Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Рівненська, Тернопільська, Дніпропетровська, Сумська. Об'єднана під єдиним брендом експозиція дозволила максимально ефективно презентувати туристичні особливості наших регіонів. Приємно відзначити, що на весняну виставку UITT до експозиції Ukrainian Hospitality Days планують долучитися Луганщина та Донеччина, представивши туристичні можливості свого краю.

2018-10-03_11-12-34_.JPG

Окрему подяку організатори експозиції висловлюють партнерам проекту: туроператору Join UP!, проекту «Життя в стилі ECO», воді «Моршинська». Завдяки підтримці цих надійних партнерів та яскравим конкурсам, розіграшам, активній участі в діловій програмі виставки - експозиція України стала однією з найцікавіших родзинок UITM.

Офіційне відкриття UITM’2018, традиційно, супроводжувалося виступом президента Національної туристичної організації України та галузевих державних чиновників України. Цього року відкрили міжнародний туристичний салон почесні гості: Анна Романова – народний депутат України, Секретар Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної політики ВРУ; Оксана Сердюк - Директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Іван Ліптуга – Радник Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Президент Національної туристичної організації України; Антон Тараненко - Начальник Управління туризму і промоцій Київської міської державної адміністрації. Вітальні слова всім учасникам та гостям виставки від імені Генерального Секретаря Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), туристичної агенції ООН оголосив на сцені Іван Ліптуга.

2018-10-03_12-05-30_.JPG

На офіційній церемонії відкриття UITM були також присутні представники дипломатичного корпусу Болгарії, Єгипту, Палестини, Польщі, Угорщини, Фінляндії, Ірану, Японії, Киргизької Республіки, Румунії, Македонії, Індонезії. 

Головні гравці міжнародного туристичного ринку завжди обирають виставку UITM для презентації зимових, пляжних, екзотичних і екскурсійних турів. До списку флагманів виставки, таких як Coral Travel, Join UP!, TUI Ukraine та Feeria вперше приєдналися українська турфірма Tourexp та італійські авіалінії Ernest Airlines.

Порадувала гостей та учасників насичена ділова програма, що складалася з 35 заходів та більше 60 годин конференцій, семінарів, круглих столів та панельних дискусій.
Особливу увагу відвідувачів привернули панельні дискусії Національної туристичної організації України:
  • «Управління якістю в туризмі та гостинності. Сталий розвиток дестинацій через комплексне інтрегроване впровадження міжнародних стандартів якості, екологічності та соціальної відповідальності усіма зацікавленими сторонами»; 
  • «Робіть культ з їжі! Гастротуризм, як національна ідея гостинності» (організована спільно з Конгресом шеф-кухарів Fontegro Ukraine); 
  • «Брендинг дестинацій – ключовий елемент маркетингу територій».
а також круглі столи:
  • «Розвиток нових дестинацій та проектів зеленого туризму», що організований Українською асоціацією активного та екологічного туризму;
  • «Нові проекти: співпраця ЗМІ та регіонів України щодо просування вітчизняного туристичного продукту», організатор – Асоціація журналістів та блогерів «Туристичний прес-клуб України».

2018-10-03_13-25-43_.JPG

Три робочі дні на UITM’2018 подарували гостям заходу можливість: ознайомиться з десятками тисяч турів на будь-який смак, презентацією повного спектру туристичної нерухомості, діловою програмою для фахівців індустрії, трансферами, супутніми послугами, пам'ятками та розвагами 18 країн – центрів світового туризму.
А експоненти вже готуються до участі у виставці UITT’2019: «Україна – Подорожі та Туризм», яка відбудеться з 27 по 29 березня.
 
Організатор 25-го Ювілейного міжнародного туристичного салону UITM 2018 – ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія), за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), Верховної Ради України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також Національної туристичної організації України.