25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018
3 – 5 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Пост-реліз

У Києві перетнулися кращі туристичні маршрути світу завдяки UITM 2017

З 4 по 6 жовтня 2017 року  в МВЦ відбулася головна подія осінньо-зимового туристичного сезону – 24-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM 2017.
Кращі 154 туристичні компанії з 28 країн представили усі актуальні напрямки для подорожей на будь-який смак і різних цілей. За три дні міжнародну туристичну виставку відвідали 10 468 людей, серед яких представники найбільших мереж турагенств, готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, представники міжнародних та національних туристичних організацій, дипломати, високопоставлені державні чиновники, фахівці суміжних індустрій, а також зацікавлені громадяни України та інших держав.Географія виставки включала бажані курорти та визначні пам'ятки: Азербайджану, Бразилії, Грузії, Індії, Італії, Китаю, Литви, Перу, Мальдівської Республіки, Мексики, Словаччини, США, Франції, Чехії, Еквадору та інших держав. А до представлених об'єднаних національних стендів Болгарії, Угорщини, Куби, Палестини, Таїланду, Туреччини, України повернулися стенди Польщі та Єгипту, а також приєдналися  національні стенди Греції та В'єтнаму.

Варто відзначити, що в цьому році завдяки новому формату експозицій міст і регіонів нашої країни «Ярмарок туристичних дестинацій України», яка дозволила максимально ефективно презентувати туристичні особливості регіонів, в міжнародній виставці були представлені експоненти і внутрішні туристичні маршрути 20 областей та міст України.Офіційне відкриття UITM 2017, традиційно, супроводжувалося виступом високопоставлених представників Всесвітньої туристичної організації та галузевих державних чиновників України. Цього року відкрили міжнародний туристичний салон почесні гості: Бека Джакелі – Керівник програми Європи Всесвітньої туристичної організації (UNWTO); Іван Ліптуга – Радник Першого віце-прем'єра Міністра економічного розвитку і торгівлі з питань туризму і курортів, Президент Національної туристичної організації; Анна Романова – народний депутат України, Секретар Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної політики ВРУ.
Головні гравці міжнародного туристичного ринку завжди обирають виставку UITM для презентації зимових, пляжних, екзотичних і екскурсійних турів. До списку флагманів виставки, таких як Anex Tour, Coral Travel, Join UP! , TUI, Tourist Club, Feeria та Siesta вперше приєдналися компанії TransAvia, Pilot і TourPost.Порадувала гостей та учасників велика ділова програма заходів, конференцій, семінарів та круглих столів, які не припинялися всі дні роботи виставки. Особливу увагу відвідувачів привернули:
  • Конференція «Україна як європейська MICE дестинація», організована Асоціацією ділового туризму;
  • Круглий стіл, присвячений розвитку екологічного туризму в Україні, організований Українською асоціацією активного та екологічного туризму спільно з Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  • Круглий стіл: «Використання Інтернет-технологій в сфері туризму», організований Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.Приємною новиною цього року стала можливість скористатися спеціальним сервісом «Go to UITM», який створений для пошуку попутників на виставку з метою полегшити логістичні витрати учасників і відвідувачів.

Три дні проведення UITM 2017 подарували гостям заходу можливість: ознайомиться з десятками тисяч турів на будь-який смак, презентацією повного спектру туристичної нерухомості, діловою програмою для фахівців індустрії, трансферами, супутніми послугами, пам'ятками та розвагами 28 країн – центрів світового туризму.
А експоненти виставки відзначили якісне та кількісне збільшення заходу, та вже готуються до участі у виставці UITT 2018: «Україна – Подорожі та Туризм», яка пройде з 28 по 30 березня.

Організатор 24-го Міжнародного туристичного салону UITM 2017 – ДП "Прем'єр Експо" (ITE Group Plc, Великобританія), за підтримки Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також Національної туристичної організації.