25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018
3 – 5 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Міжнародна туристична виставка UITM 2017 – офіційно відкрита!

news
На офіційному відкритті головної туристичної події сезону, традиційно, були присутні представники державного сектору, міжнародних організацій, дипломатичних відомств, учасники та іноземні гості виставки.

Цього року серед почесних гостей заходу з 28 країн та 20 регіонів України слово для привітання взяли: Керівник програми Європи Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) – Бека Джакелі, радник Першого віце-прем'єр міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України з питань туризму і курортів, Президент асоціації «Національної туристичної організації»  – Іван Ліптуга, а також привітала присутніх  народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Голова підкомітету з питань туризму, курортів та рекреаційної діяльності – Анна Романова.

Бека Джакелі у свої промові зазначив, що Україна дуже важлива та неймовірна країна з точки зору туристичних можливостей. Зачитав привітання від  голови UNWTO – Талеба Ріфаі, який на жаль цього року не зміг відвідати виставку UITM та підкреслив важливу роль туристичної галузі для розвитку держав, культур та бізнесу у світі.

Анна Романова привітала гостей виставки та подякувала UNWTO та представникам 28 країн, які були присутні  на офіційному відкритті заходу за роботу для розвитку тиризму у світі. Вона зазначила, що завдяки спільній діяльності, кожен рік показники внутрішнього та в'їздного туризму зростають. Українці мають чим пишатись та впораються з будь-якими негараздами на шляху.

Іван Ліптуга привітав усіх присутніх з відкриттям виставки та зазначив, що виставка UITM – це одна з найголовніших подій року у туристичній галузі. Президент асоціації «Національної туристичної організації» подякував організаторам за кількісний та якісний склад міжнародної виставки 2017 року та зазначив, що сьогодні відбувається консолідація зусиль для розвитку вітчизняної туристичної галузі. За його словами завдяки можливості діалогу на виставці та роботі державних органів – відбувається розвиток туризму в Україні.