25 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018
3 – 5 жовтня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Катар скасував візи для громадян 80 країн, включно з Україною

news
З 9 серпня громадяни України і ще 79 країн зможуть відвідувати Катар без необхідності отримувати візу, повідомили в Управлінні туризму Катару.
Doxa3.jpg

Україна увійшла до списку 47 країн, громадянам яких при перетині кордону Катару видадуть безкоштовний 30-денний дозвіл на в'їзд, який можна використовувати для здійснення однієї або декількох поїздок. У разі необхідності, може бути видано ще один 30-денний дозвіл.
У цю групу країн разом з Україною увійшли такі країни як Австралія, Канада, Грузія, Казахстан, Азербайджан, Нова Зеландія, Молдова, Росія, Сінгапур, Великобританія, США, Японія та інші.
Громадяни другої групи країн, до якої увійшли 33 держави, серед яких Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Фінляндія, Франція, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Швейцарія та інші, будуть отримувати при перетині кордону безкоштовний дозвіл на в'їзд на 180-днів, що дозволить протягом півроку знаходитися в Катарі до 90 днів в рамках здійснення однієї або декількох поїздок.
Основною умовою безвізового режиму є наявність паспорта, який діє як мінімум півроку після приїзду в Катар і підтверджених квитків в зворотному напрямку або в треті країни.

Джерело www.avianews.com