26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

У Борисполі хочуть відновити роботу терміналу F з квітня 2019 року

news
В аеропорту Бориспіль прийняли рішення про розконсервацію терміналу F з квітня 2019 року.
borispol_f.jpgВ аеропорту Бориспіль прийняли рішення про розконсервацію терміналу F з квітня 2019 року, інформував гендиректор підприємства Павло Рябікін в ефірі радіостанції «Голос столиці».

В аеровокзальний комплекс планується перевести рейси лоу-костів, а також чартерних авіакомпаній.
«Термінал F надають можливість пішохідних технологій (коли пасажири йдуть на посадку до літака пішки, прим.), які дуже люблять авіакомпанії лоу-кост сегмента. У терміналі F це можна вирішити простіше, і, думаю, що протягом року він вийде на істотні обороти», - сказав Рябикин.

Крім цього, за словами гендиректора аеропорту, авіаперевізникам, що запросили слоти в піковий час, буде запропоновано обслуговуватися не в терміналі D, а в терміналі F.

Попереднє Рябикин повідомив журналістам, що лоу-кост Ryanair, який у вересні почав польоти з Києва, дуже зацікавлені працювати в терміналі F, оскільки він краще підходить для їх моделі роботи. Однак на першому етапі бюджетник буде обслуговуватися в Борисполі в терміналі D.

На даний момент в аеропорту Бориспіль для обслуговування пасажирів використовують тільки термінал D. Термінал B, побудований в 1965 році і значно розширений в 2006-2011 роках, закритий з 2014 року, а термінал F, побудований в 2010 році, припинив роботу в 2013 році.

www.otpusk.com