26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

МАУ запускає прямі рейси з Києва в Домінікану

news
МАУ відкрила продаж квитків на прямі чартерні рейси з Києва в місто Ла-Романа в Домініканській республіці.
laromana.PNGМАУ відкрила продаж квитків на прямі чартерні рейси з Києва в місто Ла-Романа в Домініканській республіці, розташований на березі Карибського моря.
Заявлена ​​авіаперевізником мінімальна вартість перельотів в економ-класі становить 27 100 грн з урахуванням усіх податків та перевезення однієї одиниці багажу. Однак на більшість дат на момент публікації матеріалу були доступні квитки тільки преміум-економ або бізнес-класу за ціною від 38100 грн в обидва боки.
Польоти між Києвом і Ла-Романою будуть виконуватися МАУ на літаках Boeing 767-300ER з 25 жовтня один раз в 10 днів по понеділках або четвергах. Опублікований розклад передбачає вильоти з Києва о 13:00, вильоти з Ла-Романи о 20:50. Час в дорозі складатиме 11 годині 50 хвилин в сторону Домінікани і 12 годині 30 хвилин в зворотному напрямку.
27 липня комісія Державіаслужби схвалила заявку МАУ, яка запросила права на виконання двох щотижневих чартерних рейсів між Києвом і Ла-Романою, і рекомендувала голові відомства видати відповідні права авіаперевізнику.
Придбати квитки на прямі рейси Київ - Ла-Романа через інтернет на даний момент можна тільки на сайті МАУ. Пошуковики дані рейси на момент публікації матеріалу не відображали.

www.otpusk.com