26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
2-4 жовтня 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Дайджест новин українського туристичного ринку

news
Кілька важливих фактів про український ринок
# 1 Безвізом з ЄС вже скористалися понад 1 млн. українців
Нагадаємо, з 11 червня 2017 року набуло чинності рішення Ради Євросоюзу про введення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до 30 країн ЄС і Шенгенської зони. У свою чергу в Держприкордонслужбі України уточнили, що значне збільшення пасажиропотоку в країни Європейського Союзу пов'язано з початком туристичного сезону, відпусток. Активний рух відзначається в пунктах пропуску для повітряного сполучення. В даний час авіаподорожі в ЄС вибирають близько 35% українців.
www.otpusk.com

# 2 Пасажиропотік в українських аеропортах з кожним роком зростає
За перше півріччя 2018 року українські авіакомпанії перевезли на 18,7% більше мандрівників, якщо порівняти з відповідним періодом минулого року, а аеропорти України обслужили рекордні 8,9 мільйона чоловік, що на 26,0% більше, ніж в минулому році.
www.100dorog.kiev.ua

# 3 Нові прямі рейси з міст України в 2018 році
У 2018 році з України відкривається багато нових рейсів. Wizz Air повернувся до Львова і Харкова, МАУ додає кілька далекомагістральних рейсів в Каїр, Делі, Торонто, Санью, Ernest Airlines відкриває нові напрямки в Італію. Ще в цьому році внутрішні і міжнародні польоти відкрив національний авіаперевізник SkyUp. Турецький лоукост Pegasus Airlines з червня літає в Ізмір. З осені чекаємо приходу Ryanair. З української столиці Ryanair планує літати в Німеччину, Іспанію, Литву, Польщу, Словаччину, Словенію, Швецію і Великобританію. Зі Львова - в Польщу, Німеччину та Великобританію. Польські авіалінії LOT додали три нових маршрути, а саме: Ольштин-Мазур до Львова, Варшава Шопен до Запоріжжя та Бидгощ до Жуляни. Yanair також додав Краків до своєї маршрутної карти, запустивши рейси з Одеси в травні.
www.travelcat.com.ua
www.anna.aero

# 4 Реконструкція і модернізація аеропортів України
На сьогодні в Україні 12 діючих аеропортів. У липні після реконструкції оновлений аеропорт Полтава прийняв перший рейс. Після проведення в Херсонському аеропорту часткового ремонту, підприємство офіційно відновило роботу і приймає як міжнародні, так і внутрішні рейси. В аеропорту Борисполя почали будівництво посадочних платформ для поїздів з Києва.
www.mastertura.com.ua
www.profi.travel
 
# 5 З України можна поїхати поїздом по 14 маршрутам в країни Європи
Зараз є 7 європейських країн, в які можна поїхати на поїзді з України: Польща, Словаччина, Угорщина, Болгарія, Чехія, Румунія, Австрія. Також з грудня курсує безпересадочний поїзд за маршрутом Київ - Відень.
www.segodnya.ua
 
# 6 Українці виявляють підвищений інтерес до відпочинку на Балі і в Таїланді
Такий висновок зробили в Google, проаналізувавши статистику пошукових запитів. Можливо, це пов'язано з виходом на цей ринок нових авіакомпаній. Наприклад, Qatar Airways, відкрила в минулому році маршрут Київ - Доха, після чого з'явилися додаткові можливості для планування перельотів по ряду дестинацій, в тому числі в Південно-Східну Азію.
www.tourdom.ua

# 7 Іноземців в Києві стає все більше
За перше півріччя Київ відвідало 850 тис. іноземців. Це на 24% більше, ніж рік тому, і на 26% більше в порівнянні з 2013 роком. А ось список країн - залишився тим самим: найбільше в столицю України приїжджає громадян Білорусі, Ізраїлю, США, Німеччини та Туреччини.
www.tourdom.ua