24 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2017
4 – 6 жовтня 2017 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

New! АЕРОКОНГРЕС

III Міжнародна конференція та виставка

"АЕРОКОНГРЕС - 2016"

6 жовтня 2016 року

Броварський пр-т, 15, м. Київ

Міжнародний виставковий центр (МВЦ), павільйон 3 (вхід 3С), конференц-зала №14

Організатори: Асоціація "Аеропорти України" цивільної авіації (ААУЦА) спільно з ITE Group PLC (Великобританія)

Запрошуємо Вас і Ваших партнерів взяти участь у ІІІ Міжнародній конференції та виставці "АЕРОКОНГРЕС - 2016", що проводиться в рамках щорічної міжнародної туристичної виставки UITM.

Участь в Аероконгресі-2016 вже підтверджена керівництвом Міжнародної Ради Аеропортів Європи (АCI Europe) на чолі з генеральним директором п-м Олів’є Янковіцем. Також розраховуємо на участь у конференції представників авіакомпаній і аеропортів Європи, Близького Сходу та країн СНД. Туристичний блок буде представлений демонстрацією кращих прикладів співпраці туристичних організацій України та їх регіональних аеропортів. Очікуємо і на цікаву презентацію п-на Івана Ліптуги, керівника Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ).

Формат Аероконгресу-2016міжнародна конференція з доповідачами від аеропортів, авіакомпаній, ІКАО та інших міжнародних авіаційних організацій та підприємств; виставка обладнання та технологій від провідних виробників та постачальників послуг для аеропортів, авіакомпаній та пасажирів.

До участі в Аероконгресі-2016 запрошуються всі учасники ААУЦА, а також власники аеропортів України: губернатори областей та мери міст України. Також очікується участь: підприємств та організацій авіаційної галузі, авіакомпаній, фінансових інститутів та потенційних інвесторів, туристичних компаній та агентств з авіаперевезень, консалтингових та хендлінгових компаній, виробників та постачальників авіаційної наземної техніки й обладнання, проектувальників та будівельних організацій з досвідом проектів в аеропортах Європи та Азії.

Представникам авіабізнесу участь у Аероконгресі-2016 одночасно з міжнародною туристичною виставкою UITM надає унікальну можливість налагодити контакти з партнерами в авіаційній галузі, а також з провідними туристичними організаціями та міністерствами туризму багатьох країн світу. Очікується активна участь вітчизняних та іноземних авіакомпаній.

Для проведення переговорів учасникам Аероконгресу-2016 організатори виставки UITM надають доступ до:

а) VIP-зони (розташована поряд зі стендом організаторів в павільйоні № 3);

б) ресторану на території виставки (павільйон № 3).

Більш детальна інформація щодо програми та переліку учасників Аероконгресу-2016 буде оновлюватися на даному сайті виставки.

 

Контакти:  

Євген Трескунов

Голова Комітету стратегічного розвитку та міжнародних відносин 

Асоціація “Аеропорти України" цивільної авіації

Засновник-партнер AVIAPLAN LLC (Україна)

Phone/fax: +38-044-339-27-03/04  

Mob/viber: +38-067-233-26-88  

Skype ID: treskunov 

E-mail: yt197601@gmail.comcivilaviac@gmail.com, aau.avia@gmail.com