27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2020
30 вересня - 2 жовтня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 4

Відгуки учасників

Відгуки учасників про UITM'2018


exhibitors.PNG

 

1. Ракеш Гаур, директор “Street Way Holidays Put LTD.”, Індія
«Беремо участь у UITM четвертий рік поспіль і кожен раз спостерігаємо як виставка стає краще, і краще. Дуже якісна організація, велика кількість відвідувачів, що проявляють інтерес до індійського стенду. Плануємо участь в березневому UITT’2019 та наступного року у UITМ’2019».
 

2. Влодзімєж Щурек, директор представництва «Польська туристична організація», Польща

«Мені найбільше подобається, що організатори UITM кожного року міняють свій підхід до цієї виставки: з'являються нові конференції, заходи, зустрічі, експозиції. Виставка для нас є гарною можливістю для особистої зустрічі з усіма нашими партнерами в одному місці. Особливо сподобалось оформлення нашого стенду, візьмемо це за ідею і для інших виставок».

 

3. Джіріес Квумсіллє, директор офісу Міністерства, Міністерство туризму та старожитностей Палестини, Палестина
«Ми вважаємо, що виставка UITM є важливою подією не тільки для туристичного ринку України, а й для всієї Східної Європи. Це гарна можливість для просування Палестини як унікальної туристичної дестинації. Ми точно будемо брати участь у UITM і наступного року, адже Україна для нас є одним з важливих ринків».
 

4. Христина Задерейчук, директор «Азія Бізнес Тревел», Україна

«Не планували брати участь, проте пропозиція організаторів виставки нас зацікавила. Підготовка пройшла швидко та легко. Виставкою ми дуже задоволені: знайшли нових клієнтів, оновили старі зв'язки з партнерами, покращили впізнаваність нашого бренду. Плануємо брати участь і наступного року».

 

5. Євгеній Литвин та Валентина Коробович, “New Tours”, США

«Кожного року нам подобається брати участь у виставці, плануємо участь і надалі. Було дуже багато відвідувачів, з якими ми заключили велику кількість попередніх домовленостей. Проводимо переговори з ними та готуємось до майбутньої співпраці».