26 Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019
жовтень 2019 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Відгуки учасників

Відгуки учасників про UITM'2016


1. Керівник Управління туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торговлі України Іван Ліптуга:

"UITM - це ключова міжнародна виставка України з 23-річною історією, що представляє туристичні можливості міст, регіонів України на майбутній осінньо-зимовий сезон, а також туристичні продукти інших країн світу.

В цілому, UITT & UITM - це платформа для безперервної комунікації і консолідації всієї туристичної галузі України цілий рік, свого роду професійна туристична соціальна мережа. Експозиція виставки в поєднанні з якісним наповненням ділової програми - презентаціями, семінарами, конгресами, форумами і конференціями - робить UITM цікавою подією для бізнесу, органів державної та місцевої влади, громадських організацій і кінцевих споживачів туристичних послуг. Наше спільне завдання розвивати українські туристичні виставки та для цього ми повинні посилювати діючі майданчики, але також сегментувати тематику, сезонність і напрямки, для розвитку регіональних виставок і форумів."

 

2. Посольство Індонезії в Україні, економічний відділ, Олексій Ілюхін:

"В цьому році взяли участь у UITM вперше. Виставка справила позитивне враження. Ми задоволені відвідуванням  нашого стенду.  За дні роботи виставки напрацьовано більше 300 контактів, відбулися важливі ділові переговори.  В наступному році плануємо брати участь з більшим стендом."

 

3. Курорт Косино, менеджер з продажів Прокопец Олеся:

"Основна наша мета полягала в тому, щоб презентувати курорт Косино в Києві. Були знайомства з агенціями, напрацьовані контакти. Це наш перший досвід участі у виставці. Загалом нарікань немає."

 

4. Адріа Хіт, прокуріст Швець Володимир:

"В цілому виставку можемо оцінити позитивно. Хоча виставка і невелика, але досить продуктивна. Цільова аудиторія присутня. Те, що хотіли представити, донести до нашого споживача - ми це зробили. Більш того, ми досягли деяких угод з ключових питань. За кількістю відвідувачів - добре. За якістю роботи - досить непогано. Тому загальна оцінка 4+ за п'ятибальною шкалою."

 

5. Anex Tour, директор з туризму Ірина Оганезова:

"Участь у виставці беремо вже багато років. UITM вважаємо важливою подією для розвитку нашого бізнесу. В цьому році зросла кількість молодих менеджерів та агентів, котрі зацікавлені в туристичних продуктах."

 

6. Pac Group, генеральний директор Марченко Андрій:

"Цього року позитивним є те, що відсоток тих, хто виключно по  суті цікавиться нашим продуктом, вище. Очікування від виставки виправдані."

 

7. Закарпатська облдержадміністрація, директор Департаменту туризму і курортів Денис Ман:

"Цього року на стенді Закарапаття ми відчули врази більше зацікавленості від відвідувачів. Ми досить активно поспілкувались з представниками туроператорів та турагенцій, а також кінцевими туристами. Уклали угоди з білоруськими партнерами, які тепер будуть возити організовані групи туристів з Білорусі в Закарпаття."

 

8. Посольство Індії

"Це не перший рік коли ми беремо участь у виставці UITM. В цілому виставка добре організована, у нас не було питань і проблем в організаційному плані.

Ми плануємо брати участь у виставці наступного року. У цьому році на нашому стенді було дуже багато відвідувачів, ми бачимо, що є велика зацікавленість в Індії, як у туристичному напрямку. Ми зібрали багато контактів, нам буде над чим попрацювати."

 

9. Lada Cechackova – secretary TAT Prague office (Thailand)

"Виставку оцінюємо позитивно. Вчора, в перший день виставки, у нас на стенді було дуже багато відвідувачів, сьогодні (другий день виставки) відвідування було трохи нижче, але все одно було багато відвідувачів - потенційних клієнтів. Як ми бачимо, багато людей цікавляться нашими пропозиціями - турам до Тайланду, і я думаю, що в результаті виставка виявиться для нас дуже успішною. Після двох днів роботи ми зібрали багато контактів. Кількістю та якістю відвідувачів дуже задоволені." 

 

10. ITERMAR tour operator & DMC (Італія), Incoming Manager Gianleone Salvadori:

"Я вважаю, що відвідувачів на виставці досить-таки багато. Я роздав майже всі свої матеріали і визитівки. Я бачу, що дуже багато людей цікавляться Італією.

Щодо участі у виставці наступного року, я повинен опрацювати всі конктакти, які отримав на UITM (на виставці було багато зустрічей, я зібрав дуже багато визитівок), мені необхідно оцінити «якість» отриманих контактів (потенційні-не потенційні контракти, співпраця) і тоді мені вже будуть зрозумілі мої плани, щодо участі в подальших заходах."

 

11. State of Palestine Ministry of Tourism&Antiquities, Majed Ishaq – Marketing Department:

"Ми дуже задоволені першими двома днями виставки. Дуже багато відвідувачів. У перший день виставки наш стенд був буквально переповнений відвідувачами. Але, що було дуже важливим для нас і нас порадувало - це велика кількість представників мас медіа на виставці, їх зацікавленість нашим стендом. Для нас дуже важливо на міжнародній туристичній виставці представляти нашу країну. Для нас участь у виставці - це не тільки продаж-купівля турів, екскурсій, а й просування країни, розвиток її іміджу, в даному випадку, як туристичного напрямку. Ми підготували багато спеціальних програм - промотурів для представників преси - щоб розповісти про Палестину світу. І, звичайно ж, на виставці у нас було багато зустрічей з представниками українських тур.операторів, які зацікавлені в Палестині, як у туристичній дестинації. Я вважаю, що ми укладемо договори про співпрацю з багатьма з них. За підсумками двох днів виставки, я абсолютно задоволений якістю і кількістю відвідувачів."